KONST / Litografier / Färglitografi 12611144
nr 1261 1144
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga. Bladets mått: 22x28 cm
Kondition: vikskada
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:26:54
14/6 23:50:19
200 kr
17/6 20:12:47
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman